Collagen oraz ProStik przeszły pozytywną weryfikację badań antydopingowych

Z początkiem roku docierają do nas niesamowite informacje! Ani na moment nie zwalniamy tempa! Nasze produkty przeszły pozytywną weryfikację!

Miło nam poinformować, że produkty Collagen DuoLife oraz ProStik przeszły pozytywną weryfikację badań antydopingowych przez niemiecki Uniwersytet Sportowy w Kolonii

Z początkiem roku docierają do nas niesamowite informacje!

Ani na moment nie zwalniamy tempa i co rusz otrzymujemy potwierdzenie, że nasze działania spotykają się z aprobatą!

Kolejnym tego potwierdzeniem jest fakt, iż produkty Collagen DuoLife oraz ProStik przeszły pozytywną weryfikację badań antydopingowych przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Kolonii.

Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Kolonii jest jedyną niemiecką i największą w Europie uczelnią w dziedzinie sportu i ćwiczeń fizycznych. Badania w 20 instytutach akademickich obejmują wiele aspektów – wszystkie związane są ze sportem i ćwiczeniami fizycznymi.

Orientacja projektów badawczych jest interdyscyplinarna; poza aktualnymi kwestiami społecznymi istotne są również badania podstawowe. Dziedziny badań obejmują etyczne, socjologiczne, ekonomiczne i edukacyjne aspekty sportu jako integralnej części społeczeństwa; kwestionowanie wpływu ćwiczeń fizycznych lub braku ćwiczeń, treningu i odżywiania u zdrowych i chorych osób we wszystkich grupach wiekowych.

Wierzymy i tym samym utwierdzamy się w przekonaniu, że produkty DuoLife są najlepszym prezentem, jaki możemy podarować Tobie, jak i Twoim najbliższym!

COLLAGENTwój naturalny kosmetyk na każdy dzień!

COLLAGEN – Wzmacnia kości i stawy, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci

 

ProStik utrzymuje w optymalnej kondycji stawy i kości oraz wspomaga układ ruchu!

ProStik – Utrzymuje w optymalnej kondycji stawy i kości, wspomaga układ ruchu

Źródło: DuoLife

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*